Demet Evgar’ın ‘Bahar’da söylediği şarkı viral oldu

Show TV’nin, MF Yapım imzalı yeni dizisi “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ın 3. bölümünden yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Geçtiğimiz Salı ekranlara gelen bölümüyle reytinglerde en üst sıraya yerleşen diziden yayınlanan tanıtım gündem oldu.

DEMET EVGAR’IN SÖYLEDİĞİ ŞARKI DİKKAT ÇEKTİ

Demet Evgar’ın hayat verdiği ‘Bahar’ karakterinin şarkı söylediği anlar dikkat çekti. Tanıtım videosu YouTube’da 2.5 milyon izlendi.

Tanıtımda aynı hastanede çalışan Bahar, eşi Timur (Mehmet Yılmaz Ak) ve oğlu Aziz Uras’ın (Demirhan Demircioğlu) aile ilişkilerini gizlemeye çalışırken yaşadıkları trajikomik anlar dikkat çekerken, Bahar’ın yeni yolculuğunda en büyük destekçisi olan Evren’in (Buğra Gülsoy), Rengin’le (Ecem Özkaya) karşı karşıya gelmesi izleyicilerin merak duygusunu artırdı.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp ve Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor.

‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ her salı saat 20.00’de Show TV’de ekranlarda olacak.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x