FLOKI Coin ve Bu 3 Altcoin DWF Labs’ın Listesine Girdi!

Küresel dijital varlık piyasası yapıcısı DWF Labs, FLOKI Coin ve 3 altcoin’i platformunda listeledi. Bu gelişmenin ardından FLOKI kısa sürede yüzde 7 değer kazandı. Piyasa yapıcının listesine giren diğerleri ise Joe, LADYS ve IOTX oldu.

JOE, LADYS, IOTX ve FLOKI Coin DWF Labs’ın Liquid Markets’ında

DWF Labs’ın Liquid Markets, OTC yatırımcıları için önemli bir adım attı. Bu bağlamda, dört önemli tokenin resmi olarak listelendiğini duyurdu. Bunlar: Joe (JOE), Milady Meme Coin (LADYS), Floki Inu (FLOKI Coin) ve IoTeX (IOTX). Bu gelişme, kullanıcılar için heyecan verici ticaret fırsatlarının önünü açıyor. Dahası, USDT pariteleriyle bu tokenleri içeren işlemler yapmalarına olanak tanıyor.

Trader Joe (JOE)

Trader Joe, Avalanche (AVAX) Blockchain’de merkezi olmayan bir borsa (DEX). Yerel tokenı Joe’yu (JOE) Liquid Markets üzerinde piyasaya sürüyor. Trader Joe’da yield farming, takas ve stake etme gibi DeFi hizmetleri mevcut. Likit Piyasalarda listelendikten sonra, yatırımcılar JOE tokenına kolayca erişecek. Bu, likiditeyi artırarak Trader Joe ekosisteminde ticareti basitleştirecek.

Milady Meme Coin (LADYS)

Milady Meme Coin (LADYS) kayda değer bir Liquid Markets ilavesi. Bir Milady NFT meme coin olan LADYS, tamamen memetik olarak optimize edilmiş beyaz hapı tokenize ediyor. Liquid Markets LADYS’i listeledikten sonra daha fazla meme tabanlı kripto varlığı mevcut olacak. Bu, bu pazara giren kullanıcılardan gelen artan talebi karşılıyor.

Floki Inu (FLOKI Coin)

Ek olarak, Liquid Markets artık FLOKI Coin satışlarına izin veriyor. Floki Ekosistemi yardımcı program tokeni FLOKI’dir. Liquid Markets’ta listelendiğinden beri, FLOKI traderlar için daha erişilebilir durumda. Dolayısıyla bu, Floki Ekosisteminde kullanmalarına ve memlerden ilham alan token trendine katılmalarına olanak tanıyor.

IoTeX (IOTX)

Dört yeni tokenin sonuncusu IoTeX (IOTX). Makine açık ekonomisini güçlendirmek için merkezi olmayan bir platform sağlıyor. IoTeX, 2017 yılında insanların ve makinelerin güvenebileceği ve özgürce etkileşime girebileceği merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmaya başladı. IOTX’in Liquid Markets’ta listelenmesi, IoTeX ekosistemine daha fazla kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Bu da makine ekonomisi inovasyonunu ve işbirliğini artıracak.

Bu dört tokenin Liquid Markets’a eklenmesi, tüm kullanıcılar için ticareti büyük ölçüde geliştirecektir. Token eklemek, yatırımcılara Liquid Markets’ta daha fazla seçenek ve esneklik sağlar. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere bu listelemeler, yatırımcıların çeşitlendirmelerine ve yeni yatırımlar bulmalarına olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x