OnePlus 12 ve 12R lansman tarihi açıklandı

OnePlus, Çin’de 5 Aralık’ta OnePlus 12’yi duyuracak. Marka, cihazın global lansmanının 2024 Ocak’ta yapılacağını doğruladı. Global lansman tarihinin Aralık sonunda ya da Ocak başında açıklanması beklenirken, bir global pazarlama kampanyası yanlışlıkla tarihi ifşa etti.

OnePlus’ın resmi Avrupa, ABD ve Hindistan bölge web sitelerindeki destek sayfalarına göre, promosyon kampanyası 27 Kasım’dan 23 Ocak’a kadar sürecek. OnePlus Hindistan web sitesinde yer alan özel bir sayfa, 23 Ocak tarihinin “OnePlus 12 lansman etkinliğinden bir gün önce” olduğunu belirtiyor.

OnePlus 12 ve 12R lansman tarihi açıklandı

OnePlus, yaklaşan OnePlus 12 için bölgesel birimlerinde çeşitli hediye çekilişleri düzenlemeyi planlıyor. İlgilenenler, geçerli bir e-posta adresi kullanarak lansman sayfasına abone olarak kampanyaya katılabilirler.

OnePlus, OnePlus 12 ile birlikte üç ürün daha tanıtacak. Beklenen cihazlar arasında Snapdragon 8 Gen 2 ile yeniden markalanmış OnePlus 12R (OnePlus Ace 3) ve OnePlus Buds 3 Pro TWS kulaklıklar yer alıyor.

Çin’de Snapdragon 8 Gen 3 ile güçlendirilmiş OnePlus 12, en fazla 24 GB LPDDR5x RAM ve 1 TB’a kadar UFS 4.0 depolama seçenekleriyle sunulacak. Çin varyantı siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere üç renk seçeneği ile sunulacak. Global pazarda ise OnePlus 12’nin 16 GB RAM, 1 TB depolama ve siyah ile yeşil renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x